webbanner

Grupa TEFCOLD

Grupa TEFCOLD

Grupa TEFCOLD składa się ze spółek TEFCOLD A/S, TEFCOLD (UK), TEFCOLD CZ s.r.o. oraz TEFCOLD SK s.r.o. 

Nasza siedziba znajduje się w Viborgu w Danii, gdzie mamy magazyn o powierzchni 12 000 m², laboratorium testowe, obiekty brandingowe, centrum części zamiennych oraz jedną z naszych grupowych placówek wystawowych.

Ambicją Grupy jest rozwój organiczny, jak również ekspansja poprzez nabywanie innych spółek. Nabycia pozwalają nam poszerzyć bazę dostawców i sieć logistyczną w Europie i dzięki temu zapewnić Klientom w przyszłości jeszcze wyższy poziom obsługi. Chcemy służyć naszym Klientom pomocą w podniesieniu poziomu sprzedaży i stale ułatwiać im pracę dzięki nowym produktom i możliwościom.

TEFCOLD (UK) obsługuje Wielką Brytanię oraz Irlandię Północną, TEFCOLD CZ oraz TEFCOLD SK obejmuje działalnością Czechy oraz Słowację, natomiast TEFCOLD A/S koncentruje się na pozostałej części Europy i świata.

Dane o Grupie

Ponad 120 pracowników w 5 krajach

Magazyny w Danii, Wielkiej Brytanii, Republika Czeska i Słowenia: 30.000 m2 z ponad 70 000 pozycji na stanie

Ponad 4000 klientów w 100 krajach

Sprzedaż 160 000 urządzeń rocznie

Testowanie, branding, salon sprzedaży i magazyny części zamiennych w Danii i Wielkiej Brytanii

„Naszą misją jest codzienna praca z myślą o zapewnieniu Klientom najwyższej klasy obsługi, ułatwienia im pracy
oraz udostępnienia im nowych produktów i możliwości, które pomogą im więcej sprzedawać i zwiększać przychody.

Ponadto, aby nasi Klienci odnosili jeszcze większe sukcesy – i z myślą o naszym własnym rozwoju – jesteśmy zdeterminowani, aby mieć jak najlepszych ludzi, jak najefektywniejsze procesy, jak najniższe koszty i jak najwydajniejsze procesy sprzedaży i marketingu.”

TEFCOLD (UK)

TEFCOLD (UK)

Spółka TEFCOLD (UK) ma siedzibę w Castle Donington w Wielkiej Brytanii. Została przejęta przez TEFCOLD GROUP w 2018 roku.

Spółka zajmuje wiodącą pozycję na rynku brytyjskiego przemysłu chłodzenia typu plug-in, zatrudniając ponad 30 pracowników i sprzedając ponad 60 000 urządzeń chłodzących rocznie.

Na liczące łącznie 9000 m² obiekty składają się placówki testowe, centrum brandingu, magazyn części zamiennych oraz rozległy salon wystawowy.

TEFCOLD (UK)
West Meadow Rise
Castle Donington
Derby
DE74 2HL, Wielka Brytania
Tel.: +44 01332 850090 
E-mail: sales@tefcold.co.uk 

https://www.tefcold.co.uk

TEFCOLD (UK) obsługuje Wielką Brytanię oraz Irlandię Północną, TEFCOLD CZ oraz TEFCOLD SK obejmuje działalnością Czechy oraz Słowację, natomiast TEFCOLD A/S koncentruje się na pozostałej części Europy i świata.

TEFCOLD CZ S.R.O.

TEFCOLD CZ S.R.O.

30-letnia prywatna firma TEFCOLD CZ została przejęta przez TEFCOLD GROUP w sierpniu 2020 r.

TEFCOLD CZ ma siedzibę w Ostrawie w Czechach. Zajmuje wiodącą pozycję na rynku czeskim, ma też silną pozycję na rynku słowackim.

Zatrudnia ok. 40 pracowników i – obok klimatyzatorów i pomp ciepła – sprzedaje około 16 000 chłodziarek rocznie.

Magazyn w Ostrawie ma 4000 metrów kwadratowych.

TEFCOLD CZ s.r.o.
28. října 2020/231
709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Czechy 
Tel.:  +420 595 696 615
E-mail: vo@tefcold.com

https://www.tefcold.cz

TEFCOLD CZ oraz TEFCOLD SK obejmuje działalnością Czechy oraz Słowację, TEFCOLD (UK) obsługuje Wielką Brytanię oraz Irlandię Północną, natomiast TEFCOLD A/S koncentruje się na pozostałej części Europy i świata.