webbanner

Uzyskaj dane do logowania do sklepu internetowego

Wszystkim naszym obecnym Klientom oferujemy osobisty login do naszego sklepu internetowego. Dzięki loginowi uzyskasz dostęp do własnych umów cenowych, obszerniejszych informacji o produktach, darmowych plików do pobrania, prostej procedury zakupów oraz informacji o zamówieniach w naszym sklepie internetowym.

Wymogiem jest, abyś był istniejącym klientem i aby wszystkie poniższe pola zostały wypełnione prawidłowymi informacjami. Dołożymy starań, aby rozpatrzyć Twój wniosek w ciągu 24 godzin.

Ponadto po podpisaniu umowy dot. prawa do korzystania z obrazów uzyskasz dostęp do Banku Mediów TEFCOLD, z którego można bezpośrednio pobierać pliki i zdjęcia produktów do wykorzystania w Twojej witrynie, w Twoim katalogu oraz w innych promocyjnych materiałach.

Jeżeli natomiast nie posiadasz konta TEFCOLD, a chcesz uzyskać możliwość logowania się do sklepu internetowego, skorzystaj z tego formularza.

Zapoznaj się z naszą polityką ochrony prywatności.

„Dzięki aktywnemu kanałowi danych XML w naszej witrynie internetowej można publikować więcej nowych produktów TEFCOLD ze zdjęciami, opisami i odpowiednią ceną. W naszym przypadku oznacza to lepsze opisy i brak wątpliwości w kwestii cen.”

/Aleksandrs, Gastroburg

„Inwestycja w nowe urządzenia TEFCOLD przyniosła spore korzyści naszemu sklepowi spożywczemu. Mamy teraz więcej dostępnej przestrzeni chłodniczej, a jednocześnie zmniejszyliśmy zużycie energii aż o 58%.”

/Jørgen, Min Købmand Sevel

„Szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu, szybko reagujący i dyspozycyjny zespół oraz terminowe dostawy pozwoliły nam nawiązać profesjonalną, poważną i trwałą współpracę z firmą TEFCOLD.”

/Matériel CHR Pro