webbanner

Chłodzimy z pasją

Chłodzimy z pasją

TEFCOLD od ponad 35 lat dostarcza niezawodne produkty i korzystne rozwiazania zdolne spelnic wymagania kazdego klienta w zakresie chlodzenia i mrozenia produktów spozywczych i napojów.

Jako jeden z liderów na rynku europejskim urzadzen chlodniczych i mrozniczych, oferujemy korzysci dla naszych klientów dzieki wiedzy, empatii i doswiadczeniu.

70 000 urzadzen dostepnych w magazynie oraz usprawniona logistyka umozliwiaja szybka i precyzyjna realizacje dostaw. Niezaleznie od wymaganej ilosci.

Nasi kompetentni konsultanci i doradcy z pasja pomagaja naszym klientom w doborze odpowiednich urzadzen chlodniczych i mrozniczych.

 

Firme TEFCOLD zalozyli w 1987 roku w Viborgu w Danii Torben i Frede Christensenowie.

„Naszą misją jest codzienna praca z myślą o zapewnieniu Klientom najwyższej klasy obsługi, ułatwienia im pracy oraz udostępnienia im nowych produktów i możliwości, które pomogą im więcej sprzedawać i zwiększać przychody.

Ponadto, aby nasi Klienci odnosili jeszcze większe sukcesy – i z myślą o naszym własnym rozwoju – jesteśmy zdeterminowani, aby mieć jak najlepszych ludzi, jak najefektywniejsze procesy, jak najniższe koszty i jak najwydajniejsze procesy sprzedaży i marketingu.”

Grupa TEFCOLD

Grupa TEFCOLD

W skład Grupy TEFCOLD wchodzą spółki TEFCOLD A/S, TEFCOLD (WB), TEFCOLD CZ s.r.o., TEFCOLD SK s.r.o, TopCold oraz Mondial Groupe France. 

Nasza siedziba znajduje się w Viborgu w Danii, gdzie mamy magazyn o powierzchni 17 000 m², laboratorium testowe, obiekty brandingowe, centrum części zamiennych oraz jedną z naszych grupowych placówek wystawowych.

Ambicją Grupy jest rozwój organiczny, jak również ekspansja poprzez nabywanie innych spółek. Nabycia pozwalają nam poszerzyć bazę dostawców i sieć logistyczną w Europie i dzięki temu zapewnić Klientom w przyszłości jeszcze wyższy poziom obsługi. Chcemy służyć naszym Klientom pomocą w podniesieniu poziomu sprzedaży i stale ułatwiać im pracę dzięki nowym produktom i możliwościom. 

TEFCOLD (WB) obejmuje działalnością Wielką Brytanię oraz Irlandię Północną, TEFCOLD CZ s.r.o. i TEFCOLD SK s.r.o. – Czechy i Słowację, TopCold – Belgię i Holandię (we współpracy z TEFCOLD A/S), a Mondial Groupe France – Francję (również we współpracy z TEFCOLD A/S). Ponadto TEFCOLD A/S obsługuje pozostałą część Europy i oraz rynki pozaeuropejskie.

 

Dane o Grupie

Ponad 170 pracowników w 10 krajach

Magazyny w Danii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Hiszpania i Republice Czeskiej:

58.000 m2 z ponad 70 000 pozycji na stanie

Ponad 6000 klientów w 100 krajach

Sprzedaż 170 000 urządzeń rocznie

Testowanie, branding, salon sprzedaży i magazyny części zamiennych w Danii i Wielkiej Brytanii